Solárne panely, fotovoltické panely, fotovoltaické panely - THERMO|SOLAR

Solárne panely (fotovoltické panely).

Aktuálne: Dotácie na solárne panely už boli spustené!

Ponuka pre firmy - Zafixujte si cenu elektriny do budúcnosti. Viac info na stránke fotovoltaické elektrárne pre firmy.

Čo je to solárny panel?

Solárny panel je pojem, ktorý sa hodí aj na slnečné kolektory slúžiace na ohrev vody ako aj na fotovoltické panely vyrábajúce elektrinu pomocou Slnka.

Častejšie sa tento pojem vzťahuje na fotovoltické panely, preto si na tejto stránke bližšie popíšeme technológiu na výrobu elektrickej energie zo Slnka.

Fotovoltické panely Thermo Solar Fotovoltaické panely Canadian Solar sú najlepšie vo svojej triede z hľadiska výkonu a dlhodobej spoľahlivosti.

Využitie fotovoltických panelov v domácnosti.

Fotovoltické panely menia slnečnú energiu na elektrinu, ktorá sa najčastejšie využíva dvomi spôsobmi:

Solárne panely Canadian Solar.

V ponuke máme solárne panely od Canadian Solar. Jedná sa o polykryštalický panel s výkonom 250 Wp.

Prečo polykryštalický? Na úvod základné druhy – tenkovrstvý (najčastejšie amorfný panel), monokryštál a polykryštál. Amorfné panely majú nižšiu účinnosť, ale majú vyššiu výťažnosť v nepriaznivých podmienkach. Vďaka nižšej účinnosti sú ale náročnejšie na plochu oproti mono/polykryštalickým panelom.

Mono aj polykryštalické potrebujú viac priameho žiarenia, ale polykryštalické vyťažia viac z difúzneho žiarenia (oproti mono). Podľa odborníkov a ľudí z praxe sú pre naše podmienky najvhodnejšie práve polykryštalické panely, ktoré pri porovnaní s monokryštalickými dosahovali lepšie výsledky.

Spoločnosť Canadian Solar bola založená v roku 2001 v Kanade, Canadian Solar Inc (NASDAQ: CSIQ) je jedným z najväčších a najvýznamnejších svetových solárnych výrobcov. Ako popredný výrobca solárnych modulov a fotovoltický developer má rozmiestnených po celom svete asi 6 GW modulov prvotriednej kvality za posledných 12 rokov.

Canadian Solar je jednou z najviac solventných solárnych firiem pôsobiacich v Európe, USA, Japonsku a Číne. Spoločnosť pôsobí v šiestich kontinentoch so zákazníkmi vo viac ako 70 krajinách a regiónoch. Canadian Solar je odhodlaná poskytovať vysoko kvalitné solárne produkty, solárne systémové riešenia a služby pre zákazníkov po celom svete.

Panely CS6P.

Panely Canandian Solar CS6P sú robustné šesťdesiatčlánkové moduly vhodné aj na zabudovanie do inštalácií pripojených do elektrickej siete. Prepracovaná konštrukcia využívajúca Quart technológiu a najmodernejšie výrobné procesy zaisťujú dlhodobo vysoké energetické výnosy.

Mnohonásobné starostlivé kontroly kvality vo výrobnom procese a vlastné kontrolné mechanizmy sú zárukou dosiahnutia najvyšších štandardov kvality.

 

Nechajte si poradiť, aký systém bude pre Vás najlepší.

Mám záujem o ponuku ➜

 

Odporučíme Vám systém, ktorý nebude ani malý a tým pádom nedostatočný ani zbytočne veľký a tým pádom drahý.

 

ODBORNÉ PORADENSTVO PRE VÁS

Návrh technického riešenia pre Vami vybranú technológiu.